Pergole i zadaszenia

Drewniane pergole tarasowe na wymiar

Wybierając nowoczesne pergole ogrodowe czy drewniane zadaszenie tarasowe, warto skupić się na indywidualnych potrzebach i marzeniach. Ponadto konstrukcja powinna być idealnie dopasowana wymiarami do przestrzeni, w której ma zostać zamontowana. Zajmując się montażem, dbamy o precyzję i na każdym etapie współpracy przywiązujemy szczególną uwagę do detali, które decydują o ostatecznym efekcie. Chodzi o Twój ogród lub taras, dlatego naszym obowiązkiem jest dostosowanie projektu pod każdym względem: wysokości, szerokości oraz długości.

Zastanów się nad umiejscowieniem, ale też przeznaczeniem pergoli i zadaszenia. Jak zamierzasz spędzać tam czas? Interesuje Cię bardziej ogrodowa impreza z rodziną i przyjaciółmi czy tarasowy wypoczynek z książką i kawą, pod zadaszeniem, przez większość roku? Warto odpowiedzieć sobie na te pytania, ponieważ determinuje to decyzję o wymiarach konstrukcji. Nowoczesny, drewniany materiał stosowany przez naszą firmę można swobodnie formować pod kątem projektu, na który się zdecydujesz.

Pergole tarasowe przyścienne

Jedną z popularnych form zadaszenia tarasowego jest wykonanie konstrukcji przyściennej, która naturalnie komponuje się z elewacją oraz całym budynkiem, optycznie go powiększając. Polecamy ten wybór m.in. w przypadku domów z niewielkim ogrodem, gdy nie ma możliwości wyboru modelu wolnostojącego. Mocowanie do ściany ma wiele zalet, na czele z uzyskaniem pożądanej stabilności i trwałości. Pergola jest solidnie założona i stanowi tym samym integralną część budynku, a na dodatek można znaleźć się pod nią bezpośrednio po opuszczeniu domu, bez przechodzenia do ogrodu.

Jeśli na tarasach potrzebny jest cień lub ochrona przed opadami atmosferycznymi, zwyczajny parasol ogrodowy nie wystarczy. Rozwiązaniem jest drewniana konstrukcja z BSH i KVH – według Twoich wymiarów, zgodna z Twoimi preferencjami architektonicznymi i wykonana w wybranym przez Ciebie terminie. Tarasowe zadaszenie przyścienne może być dodatkowo wzbogacone przez naszą firmę o ażurowe ścianki oraz energooszczędne oświetlenie LED.

Pergole tarasowe wolnostojące

Jeżeli posiadasz taras, balkon lub patio o stosunkowo dużych wymiarach, warto rozważyć montaż pergoli wolnostojącej. Drewniane zadaszenie ma nowoczesny charakter i pozwala stworzyć unikatową przestrzeń służącą do wypoczynku, spotkań towarzyskich czy spożywania posiłków. Solidnie zamontowane słupy i pozostałe elementy konstrukcji zapewniają bezpieczeństwo oraz wiele lat satysfakcjonującego korzystania. Dzięki nim w zaciszu tarasu opady atmosferyczne czy intensywne promienie przestają być problemem.

Za sprawą drewnianego zadaszenia korzystasz z wolnego miejsca na świeżym powietrzu o każdej porze roku. Projekt łączy funkcjonalność i estetykę zgodnie ze współczesnymi trendami architektonicznymi. Wzrasta wartość Twojej nieruchomości, chętniej i częściej wykorzystujesz pełnię potencjału, jaki tkwi w przydomowych przestrzeniach. Po zapoznaniu się z tą ofertą, napisz lub zadzwoń, aby ustalić szczegóły realizacji. Działamy kompleksowo – od projektu pergoli, po jej montaż (np. bez mocowania do ściany).

Zadaszeie tarasowe z drewna na wymiar

Twój taras może być miejscem pełnym życia, dającym wytchnienie, inspirującym do spędzania czasu w nieco inny sposób niż na co dzień. Warunkiem jest jednak optymalna aranżacja, np. z wykorzystaniem naszego drewnianego zadaszenia. Oprócz tego nowoczesne meble wypoczynkowe, przyjemne oświetlenie na wieczory czy rośliny doniczkowe… To już kwestia Twoich decyzji i pomysłów – my pomagamy w projektowaniu, wykonywaniu i montowaniu pergoli ogrodowych oraz właśnie tarasowych.

Spędzaj czas pod dachem, a zarazem na świeżym powietrzu. Znajdź schronienie przed zbyt intensywnymi promieniami słonecznymi lub przedłużającymi się opadami, cały czas będąc tuż przy domu, na tarasie. Przez wiele lat działalności na rynku zdążyliśmy zauważyć, jak ważne są dla klientów efekty naszej pracy oraz jak zmieniają się ich potrzeby i oczekiwania. Z doświadczenia wiemy, czego oczekujesz i co chcesz nam zlecić – efektem naszej pracy jest zadaszenie na wymiar z najlepszych rodzajów drewna, wykonane z troską o każdy wizualny i funkcjonalny szczegół. Zapraszamy do indywidualnej konsultacji z naszymi pracownikami!

Zadaszenia tarasowe z drewna BSH i KVH

Korzystamy z nowoczesnych, drewnianych materiałów. BSH ze względu na swoją nośność oraz brak podatności na uszkodzenia jest uważane za doskonałe drewno klejone warstwowo. Z kolei KVH to materiał lity konstrukcyjny, również wysoko ceniony. Dzięki ich zastosowaniu oferujemy klientom zadaszenie, którego możemy być pewni pod względem trwałości i estetyki.

Dlaczego warto wybrać proponowane przez nas rozwiązania? Odpowiedź tkwi w:

 • niewielkiej kurczliwości drewna,
 • braku konieczności chemicznej impregnacji,
 • wytrzymałości na wiele niekorzystnych czynników.

Interesuje nas budowanie renomy na lata, w wielu miejscowościach, z myślą o każdym kliencie, który chce zmienić swój taras, dlatego projektujemy i stawiamy konstrukcje z BSH i KVH. Skontaktuj się, aby wybrać detale projektu. Drewno kojarzy się z naturą i ponadczasową elegancją, a jednocześnie prezentuje się bardzo elegancko. Warto postawić na oferowany przez naszą firmę rodzaj zadaszenia niezależnie od planowego wymiaru.

Realizujemy:

 • Pergole ogrodowe
 • Pergole tarasowe
 • Drewutnie
 • Z drewna BSH i KVH

Przy okazji pergol realizujemy:

 • Oświetlenie LED
 • Ścianki ażurowe

Zadaszenia:

 • Z poliwęglanu litego
 • Z poliwęglanu komorowego
 • Materiałowe, żagle
 • Z blachodachówki modułowej
 • Z gontu